iKot - Paint For Cats


PAINT FOR CATS    platforma: iOS
    cena: $ 1,99


Jeśli kiedyś słyszeliście o aukcjach, na których sprzedawane są dzieła stworzone w zoo przez małpy i słonie, i sami marzycie, żeby wasz kot też stworzył coś podobnego, ta aplikacja może być dla was. Może, ale nie musi... Ale o tym za chwilę.

Na początku gry możecie wybrać paletę, w ramach której "tworzyć" będzie wasz kot. Po zatwierdzeniu wyboru na ekranie pojawia się nagle kolorowa, machająca ogonkiem mysz. Porusza się chaotycznie, to plus, ale wydaje z siebie pisk dopiero, gdy zostanie pacnięta. To minus. Na początku dobrze jest samemu "upolować" mysz, bo dźwięk, jaki wydaje, jest bardzo atrakcyjny dla kocich uszu. Jednak psujemy obraz, bo w miejscu, w którym zamordowaliśmy mysz, zostaje ślad farby. No nic, potem już koty same wiedzą, co z tym zwierzem zrobić. Uganianie się za szalonym gryzoniem bardzo się moim kotom podobało. Gorzej z efektami artystycznymi... Koty pakują łapy na szybę tabletu nie tylko wtedy, gdy pacają, także wtedy, gdy się przyczajają- efektem tego jest wielka plama w miejscu, w którym kot leżał. 

No żadni z nich Picasso czy Malewicz...

W efekcie tylko trzy i pół purr-punkta. Zabawa przednia, ale zupełnie zbędna jest dodatkowa funkcja "malowania". Efekt nie przypomina tego z materiałów reklamowych ;) Ale być może moje koty mają zbyt mocarne łaputy. 
Pół punktu odejmuję za to, że gra dostępna jest tylko na iOS, cały punkt za to, że kosztuje prawie 2 dolary- o ile bez problemu zapłaciłam za komplet gier w Enjoy With Cat [ale tylko 99 centów], to dwa razy tyle za tylko jedną grę uważam za nieadekwatną cenę w stosunku do atrakcyjności gry. 

Posted in , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

Leave a Reply

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.