iKot - Jitter Bug


   JITTER BUG


    platforma: iOS
    cena: bezpłatna
Jitter Bug jest jedną z kilku aplikacji wypuszczonych przez producenta karmy Friskies- Purinę. Była pierwszą grą, którą ściągnęłam, głównie ze względu na fakt, że to co biega po ekranie, przypomina jedną z ulubionych zabawek Iggiego: nano robaczki znane pod nazwą Crazy Insects albo Hex Bugs. allegro.pl


Kliknęłam je na allegro, są przeznaczone dla dzieci, kupuje się dla tych robaczków specjalne tory, po których się poruszają, jednak w koty zainwestowałam tylko tyle, ile kosztują same robaczki ;) Zabawki puszczone wolno po podłodze poruszają się nieprzewidywalnie, robią nagłe zwroty- zupełnie jak robale z Jitter Bug.

Gra polega na pacaniu łapą pojawiających się na ekranie insektów. Można włączyć kotom grę na rundy z punktami, ale wtedy trzeba uruchamiać ją po każdym przejściu kompletu leveli. Można też wybrać opcję "advanced" i zaznaczyć "endless mode" i mamy sierściuchy z głowy na dłuższy czas.

Robale są kolorowe, każdy rodzaj insekta porusza się w inny sposób, machają czułkami, kręcą się w kółko, są bardzo atrakcyjne dla kociego oka. To tylko jedna gra, ale bardzo absorbująca. Trochę martwiłam się co będzie, gdy Iggy zobaczy więcej niż jednego robaka na akranie, w przypadku motylków z Enjoy With Cat nie wiedział za bardzo, którego pacać. Tu jednak wybiera tego insekta, który akurat jest bardziej atrakcyjny, ma więcej nóżek, czułków, więcej dynamizmu. 

Jak widzicie nawet Ozz przyszedł się pobawić. Wąs i uszy do przodu, nos gdzieś w głębi czaszki- tak wygląda czekoladens, gdy coś go naprawdę zainteresuje. Bardzo dobra aplikacja, do tego darmowa, niestety znowu tylko na iOS. Dlatego u nas 4 purr-punkty.


Posted in , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

2 Responses to iKot - Jitter Bug

  1. Jak ja mogę mieć koty i nie mieć ipada?! To niedopusczalne! Kupię im chociaż nano robaczki... ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nano są super, jutro przyjdą zapasowe bateryjki, bo już się wyczerpały :D I znowu będzie u nas słychać brzęczenie i buczenie :D

    OdpowiedzUsuń

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.