Archive for września 2012

Przepraszam bardzo, czy koty są modne?


Co drugi człowiek, którego znam osobiście, ma kota. Albo dwa. Albo trzy. Niektórzy mają całą bandę, inni zajmują się ich upcyclingiem i redystrybucją: biorą takiego delikwenta ze śmietnika, zabiedzonego, głodnego, a potem chuchają, dmuchają, karmią i wydają w dobre ręce. Słyszałam kiedyś w radyju, że w co trzecim polskim domu jest kot. Chwilę podumałam nad przyczyną i doszłam do wniosku, że jedyny powód, że my- Polacy- mamy coś, co generuje koszty, jest moda. Mamy drogie samochody, które przerabiamy na gaz, drogie domy, za które płacimy co miesiąc haracz bankowi i drogie w utrzymaniu koty, które niektórzy dla obniżenia kosztów "sprytnie" karmią whiskasem, ale to już temat na zupełnie inny post.  Modnie jest mieć modne auto na podjeździe modnego domu i modnego kota za szybą tegoż modnego lokum.

 Szybki skok na najpoczytniejsze blogowe mody i mam dla Was świetne wieści. W tym sezonie koty są baaardzo "in", w przyszłym będą jeszcze bardziej. Spójrzcie na Kosmitę leżącego obok Was do góry kołami i zobaczcie, jak bardzo jesteście na czasie!

Carl Lagerfeld ma kota. Kotkę właściwie. Choupette ma do dyspozycji 2 opiekunki, szofera, podobno ma też lukratywny kontrakt z agencją  IMG.
OMG... Czy Wasz kot ma konto na Twitterze? Biegiem zakładać!
W tym sezonie przez szafiarskie blogi jak tornado przewaliło się OMBRE- efekt przejścia tonalnego, zanurzenia w farbie. Ombre było wszystko: włosy, szorty, t-shirty. Baaardzo mocny trend na następną wiosnę.

Ale uwaga! Ombre mogą być też koty. Taki Iggy Poop na przykład...


Kolejny mega trend- galaktyka. Nie masz galaktycznych legginsów? Bluzy z poliestru we wszechświat? Nie martw się- masz kota! Koty są takimi kosmitami, że bijesz wszystkie legginsy na głowę. Zawsze możesz sobie kupić galaktyczny kubek z kotem. Od przyszłego tygodnia na DaWandzie :)Kot miejski jest modny. Zawsze. Tak twierdzi Koteria i w ramach zbierania funduszy na działaność dystrybuuje prześwietną koszulkę inspirowaną trochę Carlem L, trochę Arbuzem. Jeśli nie znacie historii Arbuza, zapraszam tu, a potem biegiem na Koteryjny fejsbuk celem zdobycia wiedzy, gdzie można nabyć koszulki z tym i innym nadrukiem. Pomaganie kotom też jest w modzie :)

Posted in , , , , | 8 Comments

Search

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.